3x THE COCO SET - kokosová miska

THE COCO je ručně vyrobená designovná kokosová miska. Její rozměry jsou cca 12-14 cm v průměru a je přibližně 6-8 cm hluboká. Její objem je okolo 500ml. Acai's, Poke's, Yogurt's, Fresh's, Pitaya's a Vaše snídaně dostane úplně jiný rozměr. Dodáváme jako set se lžičkou, která je vyrobena z kokosového dřeva.

Veškerý výtěžek z každé prodané kokosové misky pomáhá v boji proti plastům prostřednictvím společnosti Recycling Technologies (více zde), jejichž technologie dokáže za pomocí složitého technologického procesu přeměnit plast zpět na ropu.

Skladem
Kód: 97
Značka: Frieco
1 470 Kč –33 % 990 Kč
Kategorie: OBCHOD
Záruka: 2 roky
3x THE COCO SET - kokosová miska
Akce Tip Výprodej
1 470 Kč –33 %

Rozhodli jsme se, že všechny kokosové misky The COCO budeme prodávat bez jakéhokoliv nároku na zisk v rámci projektu, jehož cílem je zjistit kolik lidí je ochotno podpořit boj s nekonečně rostoucí produkcí plastů na naší planetě (více o naší misi zde). Z každého prodaného kusu jde veškerý výtěžek společnosti Recycling Technologies.


  • 100% přírodní
  • Ruční výroba
  • Designový doplněk
  • Skvělé na snídaně
  • Lžička součástí balení
  • Zero Waste (rozloží se v přírodě)
  • Původ: Vietnam
  • Zdravotně nezávadná

Kokosové misky frieco jsou vyráběny v souladu s myšlenkou ochrany životního prostředí, udržitelnosti a Zero Waste životního stylu. Zároveň mají originální přírodní minimalistický design a mají jedno malé kouzlo - dokáží navodit tropickou atmosféru, klidně i u Vás doma, ať je léto nebo zima. Věříme, že Vás budou každé ráno inspirovat k Zero Waste životnímu stylu! Jak se říká, ráno dělá den.

 

Frieco kokosová miska je vyrobena ve Vietnamu ze skořápek kokosových ořechů. Prakticky se jedná o odpad, který by jinak byl spálen a tím by ještě více znečistil ovzduší. To, že je využijeme a nemusí tak skončit na spalovišti, ale mohou být využity pro denní potřeby, ať už jako dekorace, nebo jako misky pro konzumaci jídla, je v souladu s ideou Zero Waste a jedná se o perfektní případ 3R (Reuse, Reduce, Recycle).

 

Kokosové misky frieco jsou vyráběny ručně pracovníky, kteří v okolí dané lokace žijí, takže můžeme (s Vaší pomocí) přispívat ke zlepšování ekonomické situace a zvyšování životního standardu rezidentů třetích zemí, ve kterých se kokos pěstuje. Důležité je zmínit, že při výrobě těchto misek, nebyly použity žádné toxické látky. Misky jsou ošetřeny kvalitním kokosovým olejem. 

 

Obsah balení: jedna kokosová miska, jedna kokosová lžíce.

 

Jak pečovat o kokosové misky? Klikněte ZDE.